מסלול טיול רובע 20 פריז

היום נצא למסלול טיול רובע 20 וחבל שמפניה הקטן

היום נצא למסלול טיול רובע 20 פריז. נבקר בחבל שמפניה הקטן.  בבית קברות פר לשז ושכונת בלוויל. בואו נתחיל ונגיע לתחנת המטרו של קו 3 port de bagnolet יציאה מס 2 bd mortier. נחצה תחילה את הכביש לגינת square severine הפסטורלית, ואז נצא לרחוב pierre mauilard והופה הגענו לחבל שמפניה הקטן והפסטורלי. מסלול טיול רובע 20 פסטורלי ומהנה.

20, מסלול טיול רובע 20 פריז
מסלול טיול רובע 20 פריז חבל שמפניה הקטן בפריז

חבל שמפניה הקטנה ואדית פיאף רובע 20

נתחיל במסלול טיול רובע 19 פריז ברחוב Irenee Blanc המעגלי שהופך לרחוב Jules Siegfried. נצא ממנו ונחזור ברחוב Paul Strauss וזהו סיימנו את חבל שמפניה. דקה הליכה ברחוב Octave Chanute ונרד ברחוב Capitaine Ferber ונכנס שמאלה לכיכר אדית פיאף. נכנס לבר על שמה לכוס קפה ולהתבונן בתמונותיה על הקירות.

20, מסלול טיול רובע 20 פריז
כיכר אדית פיאף-צילום ניר יבלונקה
20, מסלול טיול רובע 20 פריז
בר אדית פיאף-צילום ניר יבלונקה

ארמון בטיגנול ומסילת הרכבת הישנה רובע 20

נרד ברחוב de la py עד סופו וימינה ברחוב bagnolet עד שנגיע ל pavilion hermitage שהוא השריד האחרון למה שהיה פעם השטח של ארמון בטיגנול. נבנה ב 1720 והמבנה עצמו נחשב לאחוזת הקיץ האחרונה בפריז. נמשיך במסלול טיול ברחוב עד village de charonne שעיקר העניין בו היום הוא הכנסיה ורחוב saint blaise. ממשיכים עד מס 102 מה שהייתה פעם תחנת רכבת ceinture ואם נחצה את הכביש נראה את מסילת הרכבת הישנה שהייתה מקיפה את פריז בטבעת.

20, מסלול טיול רובע 20 פריז
מסלול טיול רובע 20 פריז חבל שמפניה הקטן -Charonne quarter
20, מסלול טיול רובע 20 פריז
pavilion hermitage-צילום ניר יבלונקה
20, מסלול טיול רובע 20 פריז
מסילת הרכבת הישנה-צילום ניר יבלונקה

אדית פיאף ובית קברות פר לשז

ממשיכים ברחוב מגיעים לתחנת מטרו אלכסנדר דיומא ופה מחליטים האם להיכנס לבית הקברות פר לשז שזה סיור בפני עצמו של 3 שעות לפחות בבית הקברות הגול של פריז. או להמשיך לחלק ב. ניקח את המטרו 4 תחנות ל belleville לתשומת לבכם בימי שלישי ושישי יש שוק ברחוב הראשי בשעות 7-14:30. נעלה ברחוב בלוויל למס 7 שם נראה את aux folies אחד המקומות הראשונים שאדית פיאף שרה בהם. ימינה ברחוב denoyez יש ציורי גרפיטי ושלטים בעברית מזכרת למסעדות שפעלו כאן בעבר. נמשיך למס 72 שם לפי האגדה נולדה אדית פיאף על המדרגות. מסלול טיול רובע 19 פריז ממשיכים

20, מסלול טיול רובע 20 פריז
בית הולדתה של אדית פיאף-צילום ניר יבלונקה

פארק בלוויל רובע 20

20, מסלול טיול רובע 20 פריז
aerial view of the Parc de Belleville in Paris, France

נחזור קצת אחורה נפנה שמאלה ברחוב piat ונכנס לתצפית במעלה פארק בלוויל. באם תרצו לנוח תוכלו לשבת בבית קפה נחמד בפינת הרחוב. נרד לשוטט ברחבי הפארק נצא ממנו חזרה לשדרות בלוויל ופה מסתיים מסלולנו המיוחד בתחנת המטרו. כאשר במפה יש לכם גם כמה מסעדות ובתי קפה באזור. מסלול טיול רובע 20 פריז. תהנו

נהניתם מהטיול? בואו לטייל איתי ברובע 19

פוסטים נוספים לקריאה

הרשמו לעדכונים שלנו על כל מה שחם בפריז

תוכלו להפרד מהרשימה בכל עת. אנו לא שולחים שואר זבל ולא נעביר את פרטיכם לאף גורם אחר !

כתיבת תגובה

מלונות ודירות במחירים משתלמים בצרפת:

Booking.com

שתפו עם חברים ומשפחה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email